Forum modelarskie RC , projektowanie CAD

forum.aerodesignworks.eu
Dzisiaj jest 18 paź 2024, o 05:10

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 1 lut 2024, o 13:06 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2011, o 22:39
Posty: 3739
Lokalizacja: Elbląg
Chciałbym poinformować, że ustaliśmy wstępny i mam nadzieję ostateczny termin i miejsce kolejnych mistrzostw.
IV Mistrzostwa Polski Modeli Oldtimer odbędą się:
Lotnisko Korne koło Kościerzyny w dniach 21-22 września 2024.
Więcej informacji przekażemy po uzgodnieniu z właścicielem lotniska, myślę, że do końca kwietnia.

_________________
https://gliders.pl/ Szybowce są najfajniejsze....
SAM 18-007
pozdrawiam
milo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 3 maja 2024, o 15:01 
Offline
Modelarz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2023, o 18:55
Posty: 29
Lokalizacja: Otwock
Odnośnie zbliżających się mistrzostw to zauważyłem, że Kostek postanowił zorganizować w tym samym terminie (21-22 września) piknik modelarski CL, więc istnieje obawa o obniżenie frekwencji na MP...jakoś tak przypadkowo wyszło niekorzystnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 5 maja 2024, o 12:45 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2011, o 22:39
Posty: 3739
Lokalizacja: Elbląg
Trudno mi coś powiedzieć na ten ten temat. Kostek wypisał się z SAM 18 Polska na początku września 2023.

_________________
https://gliders.pl/ Szybowce są najfajniejsze....
SAM 18-007
pozdrawiam
milo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 4 lip 2024, o 16:25 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2011, o 22:39
Posty: 3739
Lokalizacja: Elbląg
Informuję, że rezygnujemy w tym roku z rozegrania MP Modeli Oldtimer. Decyzja została podjęta w wąskim gronie kolegów i nie będę ukrywał że to ja osobiście zaproponowałem. Powodem jest coraz mniejsza frekwencja na zawodach, brak jasnych i dokładnie przedyskutowanych regulaminów. Postanowiliśmy, że do jesieni odbędą przynajmniej cztery spotkania/zloty old w różnych miejscach. Pierwszy prawdopodobnie w Elblągu. Więcej informacji przekażę za parę dni.
Przerwę w rozgrywaniu mistrzostw chcemy przeznaczyć na dyskusję i opracowanie jakiejkolwiek strategi rozwoju SAM18. Chcielibyśmy bardziej skonsolidować środowisko oldtimerowców, zachęcić do startów, działania w strukturach, po prostu większej aktywności. Naszym zdaniem dalsze organizowanie zawodów rangi MP w takiej frekwencji i zaangażowaniu członków SAM zaczyna być najdelikatniej mówiąc "śmieszne".
Termin 21/22 września w Kornym przeznaczamy na jeden ze zlotów/spotkań o których wyżej pisałem.

_________________
https://gliders.pl/ Szybowce są najfajniejsze....
SAM 18-007
pozdrawiam
milo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 7 lip 2024, o 15:11 
Offline
Modelarz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 wrz 2015, o 13:46
Posty: 39
Lokalizacja: Wejherowo
Witam Kolegów,

Kto jest władny podjąć decyzję o rezygnacji z rozgrywania MP ?

Pozdrawiam
Piotr

_________________
SAM 18-018
Pozdrawiam serdecznie
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 8 lip 2024, o 15:40 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2011, o 22:39
Posty: 3739
Lokalizacja: Elbląg
piciu pisze:
Kto jest władny podjąć decyzję o rezygnacji z rozgrywania MP ?


Dobre pytanie. Proponuję odwrócić pytanie.... " Kto jest władny podjąć decyzję o terminie i miejscu rozegrania kolejnych MP? "

_________________
https://gliders.pl/ Szybowce są najfajniejsze....
SAM 18-007
pozdrawiam
milo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 9 lip 2024, o 11:16 
Offline
Modelarz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2018, o 04:11
Posty: 31
Lokalizacja: Stargard
Szkoda że wszystko jest ustalane "w wąskim gronie" (mimo ustaleń że tak nie będzie) a nikt nie zadzwoni ani nie napiszę powiedzieć że potrzebna jest jakakolwiek pomoc (zawsze byłem gotów jej udzielić) Leży jakakolwiek komunikacja i przepływ informacji.
Co do frekwencji nie uważam by była niska. W czasach gdy prawdziwe modelarstwo jest gatunkiem wymierającym, to co było widać na ostatnich MP bardzo dobrze rokowało na przyszłość .
Cała organizacja się posypała przez różne dziwne ruchy, mieszanie w regulaminach i samowolkę... W związku z tym nie widzie najmniejszej potrzeby dalszego pełnienia funkcji prezesa SAM 18. Sami sobie koledzy lepiej poradzą. Powodzenia

_________________
Latać mi się chce!

SAM18-005


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 9 lip 2024, o 20:55 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2011, o 22:39
Posty: 3739
Lokalizacja: Elbląg
ZychlinSky pisze:
Szkoda że wszystko jest ustalane "w wąskim gronie" (mimo ustaleń że tak nie będzie) a nikt nie zadzwoni ani nie napiszę powiedzieć że potrzebna jest jakakolwiek pomoc (zawsze byłem gotów jej udzielić) Leży jakakolwiek komunikacja i przepływ informacji.

Pierwszy wpis o IV MP był 1 lutego tego rok ;) . Nikt się nie zainteresował. Nikt nic w tym wątku nie napisał, oczywiście w bezpośrednim związku z MP. Żadnego, powtórzę, żadnego zainteresowania organizacją, żadnego telefonu, do.... właśnie, do 04.07.2024 gdy napisałem że MP nie będzie.
ZychlinSky pisze:
Cała organizacja się posypała przez różne dziwne ruchy, mieszanie w regulaminach i samowolkę...

O jakiej "organizacji" piszesz. Czy masz na myśli to , że raz zadzwoniłem do właściciela lotniska w Kornym, wstępnie dowiedzieć się czy termin jest "wolny", czy możemy taką imprezę tam zorganizować ? Jeżeli to jest samowolka i "dziwne ruchy" to się przyznaję. Tak to ja. Nic więcej. Jeżeli chodzi o regulaminy to nic nie jest zmienione, są tylko propozycje zmian, zresztą też zainteresowanie nimi jest słabe.
ZychlinSky pisze:
W związku z tym nie widzie najmniejszej potrzeby dalszego pełnienia funkcji prezesa SAM 18. Sami sobie koledzy lepiej poradzą. Powodzenia

Szkoda, bo jest dużo do zrobienia.

_________________
https://gliders.pl/ Szybowce są najfajniejsze....
SAM 18-007
pozdrawiam
milo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lip 2024, o 21:00 
Offline
Modelarz
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2023, o 18:55
Posty: 29
Lokalizacja: Otwock
Szkoda...no cóż, wrócę do swoich ukochanych wolnolotków i kartonówek - może Wicherek 25 ff? to będzie fajne wrażenie na lotnisku :-)
Będzie czas na budowę modeli, które się podobają a nie "pod zawody".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group