Forum modelarskie RC , projektowanie CAD

forum.aerodesignworks.eu
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 10:46

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
Post: 28 wrz 2023, o 10:50 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2011, o 22:39
Posty: 3695
Lokalizacja: Elbląg
Podczas zawodów na ostatnich mistrzostwach poważanie uszkodziłem Kosa podczas startu na holu gumowym. Złamało się prawe skrzydło, w miejscu w którym kończy się łącznik płata. Nie będę się wdawał w szczegóły, ale było to wynikiem brakiem wzmocnień między dźwigarami, wina po mojej stronie i właściwie było kwestią czasu wyjście na jaw tego błędu w wykonaniu. Odbudowałem prawy płat, jego część prostokątną /jest nowa/, eliptyczna końcówka była nie uszkodzona. Naprawiłem lewy płat, były drobne pęknięcia żeber i krawędzi. Na nowo zostały pokryte skrzydła. Kupiłem folię Kavan, żółty transparentny i jasnożółty. Byłem bardzo zaskoczony jakością folii. Świetny klej, wydaje się cieńsza od innych na rynku, no i udało mi się pierwszy raz pokryć jednym kawałkiem eliptyczne zakończenia skrzydeł. Raczej nie jest to wynikiem moich umiejętności, wątpię :oops: . Folia bardzo dobrze kurczy się na konstrukcji i mocno przykleja do folii pod spodem. Naprawdę polecam, tym bardziej, że jest atrakcyjna cenowo.
"Kos" wraca do "służby" :) , dzisiaj mam w planie wykonać parę lotów po remoncie.


Załączniki:
DSCN6424.jpg
DSCN6424.jpg [ 281.96 KiB | Przeglądany 3810 razy ]
DSCN6425.jpg
DSCN6425.jpg [ 283.25 KiB | Przeglądany 3810 razy ]

_________________
https://gliders.pl/ Szybowce są najfajniejsze....
SAM 18-007
pozdrawiam
milo
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group