Forum modelarskie RC , projektowanie CAD

forum.aerodesignworks.eu
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 19:04

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2016, o 19:03 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2012, o 08:17
Posty: 1219
Lokalizacja: Wrocław
Mirku, Paweł wspomniał w swoim wpisie o tym, abyśmy wszyscy zwracali uwagę na poprawność pisana. Było to skierowane do wszystkich więc niewłaściwie uważasz że:
Mirek pisze:
pod moim adresem zaczela sie akcja "poprawnego pisania ".

Nikt Ci niczego takiego nie wytykał, nie negował. Ty w kolejnym zdaniu w swoim pości przechodzisz już do ofensywy:
Mirek pisze:
Wytykacie ze nie ,,,kreskuje , ze kropek brak itp. a czy wy sami patrzycie w jaki Sami kaleczycie polski jezyk ???

Czy na prawdę ktoś zwrócił Ci aż tak dosadnie uwagę? (w ogóle??) Ja w swoim poście pokazałem jak można korzystać ze słownika, gdyż wiele osób o tym nie wie a i ja sam przed dłuższy czas na początku nie wiedziałem. Nie uważam aby było to wytłumaczeniem do sugerowania komuś "kaleczenia polskiego języka". Uważam wręcz że nie jest to na miejscu. To że na innym forum miałeś przykrą sytuację z presją poprawnego pisania nie jest żadnym wytłumaczeniem...

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma dostęp do słownika, bo np. forumowy kolega Andrzej Klos z Australii nie ma. Rozmawiałem kiedyś z nim na ten temat, zawsze ochoczo zamieniam w jego wpisach odpowiednie literki na ą ę itp. Nigdy z tym nie było problemu. Jak i inni użytkownicy których się podobna sytuacja dotyczy. Jak widzę w historii moderacji, że kolega edytował mój wpis to wiem że była gdzieś literówka lub coś podobnego. NIe myli się tylko ten co nic nie robi.

Na końcu dodałeś coś co mnie nieco poruszyło:
Mirek pisze:
Ostatnia uwaga ktora bardzo mnie w........ ze ktos z czlonkow tego "forum" pozwolil sobie i pozmienial moje wpisy bez mojej zgody i pozwolenia .

Ja w życiu często się denerwuję ale jak mam złą chwilę to nie wypisuję na forach niecenzuralne słowa w stylu "w..... ". Uważam że to niedopuszczalne. Zakładam że "forum" napisałeś omyłkowo w cudzysłowu. Inaczej to drewnie z pracy kilkudziesięciu osób.

Wracając do Twojej wypowiedzi, gdy kliknąłeś przycisk "Zarejestruj", pojawił się tekst w którym jest klauzula:
Rejestracja pisze:
Wyrażasz zgodę na to, że „Forum modelarskie RC , projektowanie CAD” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post.

Więc masz jasną odpowiedź.

Jeśli chodzi o ścisłość, to na forum od 3 tygodni edytowano 27 postów w celu dodania kropki, dużej litery, ą ę itp. - co sprawiło, że forum czyta się lepiej i bardziej komfortowo. Osobiście robię to od ponad dwóch lat i nikt nie miał z tym problemu.

Mogłeś nie zauważyć, ale na forum ADW nie ma przepychanek słownych, niekulturalnych wypowiedzi w stosunku do innych użytkowników, odpowiedzi typu "poszukaj sobie w internecie" itp. Nie sądzę aby ktoś bał się zabrać głos w jakiejś dyskusji ze względu na strach przed poprawnością napisania, wyśmianiem lub czymś podobnym - tutaj tego nie ma i nie było.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group