Forum modelarskie RC , projektowanie CAD
http://forum.aerodesignworks.eu/

Kilka słów o forum
http://forum.aerodesignworks.eu/viewtopic.php?f=19&t=8
Strona 1 z 1

Autor:  slawekmod [ 7 sie 2011, o 16:09 ]
Tytuł:  Kilka słów o forum

Witam. Forum powstało jako dodatkowy element mojej strony internetowej poświęconej modelom latającym RC projektowanym z użyciem oprogramowania CAD http://www.aerodesignworks.eu . W poszczególnych działach będą zamieszczane relacje z projektowania , budowy i oblatywania modeli zarówno tych projektowanych w CAD jak i przy użyciu metod tradycyjnych.
W działach CAD będę zamieszczał proste lekcje z projektowania modeli przy użyciu oprogramowania amerykańskiej firmy IMSI TurboCAD 15 Deluxe. Forum nie będzie jednak ograniczone tylko i wyłącznie do oprogramowania TurboCAD i w miarę możliwości będzie opisywane oprogramowanie innych firm.
Forum nie ma stanowić konkurencji dla innych for modelarskich lecz ma być forum czysto merytorycznym bez zbędnych dyskusji dla których powstał odpowiedni dział. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w http://www.forum.aerodesignworks.eu w tym projektantów , konstruktorów, modelarzy budujących swe modele w sposób tradycyjny oraz wszystkich entuzjastów modelarstwa lotniczego RC.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/